עמדת החתמה

היום אנחנו מבינים שאף אחד לא יילחם בשבילנו, אם אנחנו לא נלחם למען עצמנו!
זה הזמן לשפר את תנאי העבודה של כולנו

הצטרפו אלינו

בסוף הטופס יש ללחוץ על עמוד התשלום הרצוי כדי להשלים את ההרשמה

סטטוס מקצועי (חובה) שדה חובה

האם קרן מחקרים?

פקולטה

שנה בלימודים

סוג תוכנית

בחתימתי על טופס זה אני מודיע/ה בזאת על ביטול חברותי בהסתדרות הרפואית בישראל. כמו כן מייפה כוחי לארגון המתמחים לרפואה 'מרשם' להעביר הודעה זו לידי ההסתדרות הרפואית בישראל (הר״י) במידה ואני רשומ/ה בה כחבר/ה ולמחלקת משאבי אנוש הרלוונטית עבורי, לצורך הפסקת החברות בהר"י וגביית דמי החבר מתלוש המשכורת שלי. כמו כן אני מאשר/ת כי קראתי את תקנון האתר. לתקנון לחצו כאן

אנא סמן

מבקש/ת להיות חבר/ה בעמותת אה"ל - ארגון המתמחים לרפואה מרשם (ע"ר). מטרות העמותה ותקנון העמותה ידועים לי. אם אתקבל כחבר/ה בה, אני מתחייב/ת לקיים את הוראות התקנון, את החלטות המוסדות הנבחרים של עמותת אה"ל - ארגון המתמחים לרפואה מרשם (ע"ר) ולפעול בהתאם למטרות העמותה.

הנני מצהיר/ה כי כל הפרטים הרשומים מעל ההינם נכונים ואני מסכימ/ה להם ועל בסיס זה הנני מתקבל/ת כחבר/ה בארגון. הנני מתחייב/ת לעדכן את הארגון בכל שינוי פרטים הרשומים בטופס, ולראיה באתי על החתום

Browser not supported

למה להצטרף?

להצטרף עכשיו כי ההסכם הקיבוצי מתקרב
ההסכם הקיבוצי מהווה את תנאי העבודה והזכויות שלנו ל-10 השנים הקרובות! זה הזמן להלחם על העתיד שלנו, חייבים להגיע רבים וחזקים!

אי אפשר לסמוך על הר"י

ההנהגה של הר"י מורכבת מבכירים ומנהלים. פעם אחר פעם, בכל הסכם קיבוצי, הר"י מייצגים רק את האינטרסים שלהם. זה הוביל לכך שאנחנו עדיין עובדים בתורנויות של 26 שעות ברצף ו-300 שעות בחודש. מקבלות הכשרה בעייתית, נרדמים על ההגה כי אין הסעות והזכויות שלנו מופרות כשהארגון "היציג" שלנו שותק.

קיצור תורנויות
הארגון היחיד שפועל למען קיצור תורנויות הוא מרשם. בעקבות המחאה שלנו, הצלחנו להזיז את גלגלי הקיצור. אם לא נמשיך- אף אחד לא יפעל עבורנו! לא הר"י, לא האוצר ולא הבריאות.

אבל לא רק קיצור
ברור שלא! אנחנו נילחם על קיצור תורנויות, והוספת תקנים למתמחים ומומחים צעירים, שיפור ההכשרה, חיזוק המקצועות במצוקה והפריפריה, הסעות אחרי תורנות, ארוחות חמות, פולטיימרים, הורדת הבירוקרטיות המיותרות ושיפור השכר שלנו!

כמה זה עולה לי?

החברות במרשם עולה 115 שקלים בחודש בלבד. ההצטרפות למרשם יכולה לחסוך לך כ-100 שקלים בחודש, כ1200 שקל בשנה! מוזמנות ומוזמנים להציץ בקטלוג השירותים שלנו כדי לקרוא עוד.
כמו שב- 2011 לא נחתם ההסכם בלי מעורבות הרופאים הצעירים, כך גם נדאג שיהיה בהסכם הקרוב. 


הכירו את החברים
 

 

דר ריי ביטון


ד"ר ריי ביטון, יו"ר ארגון מרשם
משאלתי היא שנצליח ליצר מציאות אחרת, שפויה וראויה יותר עבורינו ועבור הבאים אחרינו

 

 

דר הילה לוי


ד"ר הילה לוי
מתוך דאגה לעתיד בריאות הציבור בישראל, חייבים לשנות את המציאות הנוכחית

 

 

דר איתי עמוס


ד"ר איתי עמוס
כי רק מתמחים דואגים למתמחים

 

 

דר מירי שמש


ד"ר מירי שמש
הצטרפתי למרשם כי אני מאמינה, שגם אם דברים קיימים עשרות שנים, זה לא אומר שלא צריך לשנותם. אני באמת ובתמים מאמינה בצורך לשנות את תנאי ההעסקה של הרופאים לא רק עבורנו, אלא גם עבור המטופלים שלנו. מגיע לרפואה הציבורית רפואה טובה יותר

 

 

דר ברק ליליאן


ד"ר ברק ליליאן
בבחירה בין לשבת ולהתמרמר על התנאים שלי לבין להיאבק עליהם,  - אין לי ספק שאני בוחר להיאבק, גם אם זה קשה

 

יש לכם שאלות? דברו איתנו!

זמינים בווטסאפ- 050-3214774

או במייל - [email protected]