ליווי קריירה למתמחים ולמומחים צעירים

ד"ר רעות שוהם, פסיכולוגית ארגונית, מציעה תהליך מובנה של ליווי אישי או ייעוץ אישי. התהליך מותאם אישית והוא עוסק בסיוע בבחירת התמחות, בחירת התמחות-על או החלפת התמחות וכן ייעוץ להמשך פיתוח הקריירה לאחר סיום ההתמחות.


תהליך בחירת ההתמחות או שינוי התמחות כולל תהליך משותף של חשיבה לגבי הקריטריונים האישיים, הצרכים, הרצונות והיכולות. ליווי הקריירה כולל הבנה של החוזקות האישיות, הכנה לראיונות קבלה, תהליך ליווי רגשי בהתמודדות עם לחץ בעבודה או לחץ מבחינות.


התהליך האישי מכוון באמצעות מודל מובנה לקבלת החלטות אישיות, באופן שקול, בהתאם לאסטרטגיה ברורה ולא בהתאם לתחושות בטן. המוטיב המוביל בתהליך הינו השאלה: "מה את/ה רוצה להיות כשתהיה גדול?" במהלך התהליך אנו מאחדים בין הרצונות והחלומות האישיים, העוצמות והחוזקות, מול הקשיים והאילוצים שעומדים בפנינו. על בסיס ניתוח מעמיק זה, נבחנות האפשרויות השונות ומוגדרת האסטרטגיה האופטימלית לקידום האישי.


הרופא\ה יקבלו מפה אסטרטגית אישית, המתארת את מסלול הקריירה המתאים, חלופות למימוש המסלול וסט של מדדים וכלים ניהוליים למעקב אחרי השגת היעדים.

מתמחים חברי מרשם יקבלו הטבה של פגישה ראשונה ללא כל עלות וללא כל התחייבות (ניתן להיפגש פנים אל פנים או דרך הסקייפ) והנחה של 20% במהלך שנת 2019


ד"ר רעות שוהם היא פסיכולוגית חברתית-ארגונית שעובדת מעל 20 שנה עם ארגוני בריאות בהובלת תהליכי שינוי מערכתיים, ליווי מנהלי מחלקות ויחידות וקידום תהליכי פיתוח אישיים של מנהלים. היא כתבה מחקר דוקטורט במחלקה לפסיכולוגיה בבר אילן העוסק בתקשורת בין רופאים ומטופלים ועוסקת בליווי קריירה של רופאים ורופאות.


http://www.drs.co.il